AUTOMOBILIŲ NUOMA KAUNE

Autonuomos skelbimai Kaune oro uoste ir iš anksto sutartose vietose. Iš pradžių peržiūrėkite nuomojamų automobilių skelbimus ir jei rasite sau tinkamą, perskaitykite dažniausiai klientų užduodamus klausimus. Jie surašyti apačioje, po sąrašu – „Automobilių nuoma Kauno oro uoste“. Jei nerasite pas mus jums tinkamo automobilio – peržiūrėkite mūsų partnerio www.AutoCar.lt auto nuomos pasiūlymus Kaune

KIEK KAINUOJA AUTOMOBILIO NUOMA KAUNE ORO UOSTE?

Apie autonuomos Kaune kainų politiką ir papildomų paslaugų kainas rasite pradiniame „www.trasauta.lt – automobilių nuoma oro uoste“ puslapyje. Išsamiai paaiškinti visi „pigiausios kainos“ užkulisiai ir kiti svarbūs dalykai, apie kuriuos niekada garsiai niekas nekalba ir niekur nerašo.

AR BE AUTOMOBILIO NUOMOS MOKESČIO PAPILDOMAI REIKIA MOKĖTI UŽ NUVAŽIUOTUS KILOMETRUS?

Paprastai – ne. Mašinų nuoma Kaune oro uoste, kai stengiamės naudoti kainas, kuomet į nuomos mokestį įskaičiuojama neribota rida, bazinis draudimas su asmenine atsakomybe. Klientui pageidaujant, esame visada pasirengę pateikti specialius pasiūlymus.

Standartinės kainos atveju kartais gali būti numatyti ridos apribojimai, kuriuos viršijus, skaičiuojamas mokestis už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą. Kadangi galutinė nuomos kaina gali būti nustatoma pasibaigus nuomai, standartinė kaina taikoma ne itin dažnai ir būtų prasminga ją naudoti tik tais atvejais, kuomet rida labai nedidelė.

KAS YRA ASMENINĖ NUOMININKO ATSAKOMYBĖ?

Standartinė autonuomos kaina apima draudimą su 300,- eurų kliento asmenine atsakomybe, o tai reiškia, kad klientas atsako už žalą, kuri gali būti padaryta automobiliui iki šios sumos.

AR SU IŠNUOMOTU AUTOMOBILIU GALIU VYKTI Į KITAS ŠALIS?

Taip, galima. Tačiau – tai susitarimo reikalas. Mūsų nuomojami automobiliai Kaune oro uoste gali vykti į užsienį. Automobilių nuomos paslaugos apima Lietuvą, Latviją ir Estiją, t.y. šalis, kuriose taikomos nuomos mokesčiu įgyjamos paslaugos. Kuomet klientas nori vykti į Latviją ir Estiją, mes pasirūpinsime reikalingu draudimu, kuris bus pridedamas prie nuomos mokesčio.

Norint išvykti į kitas Europos šalis, reikalingas patvirtinimas ir atitinkama pastaba auto nuomos sutartyje. Kuomet klientas nori vykti į Europą, mes parduodame “žalios kortos” draudimą, kuris pridedamas prie nuomos mokesčio. Išnuomotu automobiliu vykti į Rusiją ir NVS šalis negalima.

AR KERTANT SIENĄ IŠSINUOMOTU AUTOMOBILIU REIKIA PAPILDOMŲ DOKUMENTŲ?

Ne. Kompetentingų institucijų patvirtinta nuomos sutartis yra pripažįstama kaip įgaliojimas, kuomet pateikiamas leidimas ir įrašomi reikiami duomenys nuomos sutartyje. Negalima kirsti sienos be mūsų patvirtinimo. Taigi, jei planuojate nuomojamu automobiliu išvykti iš Lietuvos, turėtumėte informuoti apie tai mus ir gauti visus reikalingus nuomos sutarties papildymus.

KĄ DARYTI JEIGU NUOMOTAS AUTOMOBILIS BŪTŲ PAVOGTAS?

Jei buvo pavogtas Jūsų nuomojamas automobilis, turite nedelsdami paskambinti telefonu, kuris nurodytas automobilio dokumentuose, bei informuoti policijos pareigūnus. Mes informuosime Jus, kaip elgtis toliau. Jei klientas turi automobilio raktelius ir dokumentus, jo asmeninė atsakomybė taikoma, kaip nurodyta nuomos sutartyje. Todėl labai svarbu prisiminti, kad automobilio dokumentų nereikėtų palikti automobilyje.

KĄ DARYTI JEIGU PATEKAU Į AVARIJĄ SU NUOMOTU AUTOMOBILIU?

Klientas privalo nedelsdamas pranešti apie įvykį ir iškviesti kelių policiją. Mes Jums suteiksime instrukciją, kokių veiksmų priklausomai nuo situacijos turėtumėte imtis. Prireikus, mūsų darbuotojas gali atvykti į avarijos vietą ir pristatyti kitą automobilį, jei į avariją patekusi transporto priemonė negali važiuoti toliau.

JEI KAS NORS NUTIKS NUOMOJAMAM AUTOMOBILIUI – AR TURĖSIU VIS TIEK UŽ TAI SUMOKĖTI?

Klientas atlygina nuomos bendrovei padarytus nuostolius tiek, kiek numato kliento asmeninė atsakomybė, įskaitant ir tuos atvejus, kuomet įvykis įvyko ne dėl kliento kaltės (pvz., buvo išdaužtas automobilio stiklas, vandalizmo atveju ir pan.). Jei nuostoliai yra mažesni nei kliento asmeninė atsakomybė, jis dažniausiai privalo atlyginti visus nuomos bendrovei padarytus nuostolius.

AR GALIMA GRĄŽINTI AUTOMOBILĮ SU TUŠČIU DEAGALŲ BAKU?

Taip. Kiekvienas automobilis pateikiamas su pilnu degalų baku. Jei automobilis grąžinamas su tuščiu ar nepilnu baku, nustatysime trūkstamą degalų kiekį ir nuomininkas turės sumokėti už bako pripildymą nuomos sutartyje nurodytą sumą.

AR GALIMA GRĄŽINTI NUOMOTĄ AUTOMOBILĮ ANKSČIAU LAIKO?

Taip, galima, ir už tai nebus skaičiuojama jokia “bauda”. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad trumpesnis nuomos laikotarpis gali reikšti padidėjusius dienos mokesčius.

AR GALIMA IŠSINUOMOTI AUTOMOBILĮ NETURINT KREDITINĖS KORTELĖS?

Tai nebūtina sąlyga. Tačiau iš tiesų, norėdamas pasinaudoti automobilio nuomos paslauga, fizinis asmuo turi turėti kredito kortelę. Kortelės kredito limito turi užtekti, kad būtų užtikrinama nustatyta nuomos kaina ir nuomotojo įsipareigojimai. Jei neturite kredito kortelės, tai dar nebūtinai reiškia, kad Jūs negalėsite išsinuomoti automobilio. Jei planuojate išnuomotą automobilį naudoti kartu su svečiais, draugais ar giminėmis, turėtų būti kas nors, pas ką atsirastų reikiama kredito kortelė.

Parengsime nuomos sutartį kredito kortelės turėtojo vardu, kuris ir turės pasirašyti sutartį, o jūs būsite papildomas vairuotojas. Rezervuosime reikiamą kredito limito sumą kredito kortelėje, tačiau nuomai pasibaigus, ją galėsite sumokėti Jums patogiu būdu.